O nas

Witamy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy sprzedaż poprzez Internet soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji.

Naszą ofertę kierujemy do osób, które cenią sobie swój czas, wygodę i bezpieczeństwo zakupów. Dokładamy starań aby usprawnić obsługę klienta i dopasować ofertę do Państwa potrzeb, reagując na bieżąco na otrzymywane sygnały i uwagi dotyczące naszego serwisu.

Stale poszerzamy paletę oferowanych produktów, obejmującą wyłącznie oryginalne wyroby renomowanych światowych producentów z branży optycznej, aby udostępnić Państwu ściśle zalecony przez lekarza okulistę typ soczewki.

O atrakcyjności naszej oferty decyduje niska końcowa cena dla klienta, osiągnięta dzięki specjalnie skonstruowanemu systemowi rabatów i promocji. Chcąc zapewnić Państwu bezpieczeństwo i komfort użytkowania soczewek kontaktowych oferujemy również środki do ich pielęgnacji.

Osoby, które nam dotychczas zaufały wiedzą, że sprawnie realizujemy zamówienia, w razie potrzeby kontaktując się z klientem w celu wyjaśnienia wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że wiedza naszych klientów o soczewkach, sposobach ich użytkowania i pielęgnacji oraz konieczności okresowej kontroli okulistycznej jest kluczem do uzyskania pełnej długoterminowej satysfakcji z użytkowania soczewek.

Dlaczego warto robić za zakupy w sklepie Oczkowo.pl?
•    ze względu na wygodę - ofertę możesz spokojnie przeglądać w domu, o dowolnej porze, bez pośpiechu,
•    szybkość - zamówienie składasz w ciągu kilku minut. Czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 2 do 7 dni roboczych - w zależności od dostępności towaru,
•    swoboda - u nas możesz oglądać i kupować produkty non-stop. Nasz sklep działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok,
•    bezpieczeństwo – dane osobowe i informacje o Twoich zakupach są poufne i nie są przekazywane osobom trzecim,
•    satysfakcja – oferowany towar jest nowy i wysokiej jakości. Masz również prawo zwrócić nieużywany towar w ciągu 20 dni od daty odebrania przesyłki.